Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

Türkiye´nin En GelişmişTürkiye´nin En Gelişmiş
Web SitesiWeb Sitesi
SistemiSistemi
www www 
hazirportalhazirportal
 com com
Takip Edin Takip Edin

Hoşgeldiniz... Hoşgeldiniz...

Kaydol
E-Bülten E-Bülten

UlaşımUlaşım Krokisi Krokisi
İletişimİletişim Formu Formuinfo@hazirportal.com

YENİ SLAYT SHOW VE EĞİTİMİ HAZIR

Yeni Slayt Show ve Eğitimi Hazır


defa gösterilmiştir
Yaklaşık 2 ay üzerinde çalıştığımız yeni slayt show modülümüz artık kullanıma hazır. Hem de ücretsiz.
Eski slayt modülümüz Flash üzerine çalışmaktaydı. Bu ise Ipad ve Iphone gibi cihazlarda gösterimi mümkün kılmıyordu. www.idangero.us sitesinden lisansını satın aldığımız slayt komponeti ile javascript temelli çalışan bir slayt modülüne sahip olduk. Hatta bütün efektlerin yanında Chrome, Safari, Ipad ve Iphone larda 3D desteği sayesinde 3D efektlerini bile kullanabileceğiniz efekler ekledik. 3D desteği olmayan tarayıcılarda ise seçtiğiniz 2D efekti oynayacak şekilde düzenleme yaptık. Tüm bunları en iyi şekilde kullanabilmeniz için eğitim videoları hazırladık. Ve bu yeni slay show için biraz daha farklı bir şablon yaptık. Bu şablonun  ismi ise Şablon 2 olarak yönetim panelinden renk ve arka plan işlemleri(C5) bölümüne ekledik. Yani yeni slayt showu kullanmak isterseniz Şablon 2 şablonunu seçmeniz gerekmektedir. 

Slayt showu o kadar mükemmel yaptık ki slaytlarda içerik kullanımına imkan tanıdık. Böylece slayt show içerisine video dahil bir çok içeriği gömebileceksiniz. Hatta slayt showdan çerçeveyi kaldırabileceksiniz. Slaytlarda png saydan fotoğraflarını kullanabileceksiniz. Tüm bunları en iyi şekilde uygulamak için sizlere hazırladığımı eğitim sayfasında bulunan soru ve cevaplara lütfen bakınız.

Slayt show ekledikten sonra üst kısımda kalan bölgeye de yatay menü ekledik. Bunun için eğitim sayfamızı ise kısa zaman içinde hazırlayıp sizlere sunacağız.


Slayt Show Eğitim Soru ve Cevaplarımız
 
RESİMLERRESİMLER
YORUM GÖNDERYORUM GÖNDER
  Adınız Soyadınız :
  Mesajınız :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız. Maksimum 500 karakter

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi :0,0234

© 2012 hazirportal.com
Hazır Portal Web Projesi http://www.hazirportal.com

Tam Ekran