Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

Türkiye´nin En GelişmişTürkiye´nin En Gelişmiş
Web SitesiWeb Sitesi
SistemiSistemi
www www 
hazirportalhazirportal
 com com
Takip Edin Takip Edin

Hoşgeldiniz... Hoşgeldiniz...

Kaydol
E-Bülten E-Bülten

UlaşımUlaşım Krokisi Krokisi
İletişimİletişim Formu Formuinfo@hazirportal.com

SADECE 3 KURUŞA SMS GÖNDERİN

Sadece 3 kuruşa SMS gönderin


defa gösterilmiştir
SMS gönderim modülü ile 3 kuruşa sms gönderebilecek online olarak kontör yüklemesi yapabileceksiniz.
SMS gönderim sistemin çok süper özellikler yaptık. Öncelikle SMS gönderimindeki kontör fiyatı 10 kuruştan 3 kadar kuruşa düştü. Yeni kontör fiyatlarımız 1000 kontör için 50 TL, 3000 kontör için 100 TL ve 10000 kontör için 300 TL şeklinde güncellenmiştir. Eskiden aldığınız ve bakiyenizde kullanmadığınız kontörler ise otomatik olarak 3 ile çarpılmıştır. Yani bakiyenizde 500 kontör kaldıysa 1500 olarak değiştirilmiştir.

Bir diğer özellik ise artık 6 boya kadar yani 917 karaktere kadar sms gönderimi yapabileceksiniz. Bu işlemi tek gönderimde yapabileceksiniz. Yani ayrı ayrı değil. Gönderdiğiniz boya göre kontörünüzden düşme yapılacaktır.

Bir yeni özellik ise Türkçe karakter desteği. Artık SMS gönderimlerinde ğüşıöç ve ĞÜŞİÖÇ karakterlerini de rahatça kullanabilecek ve ulaşan kişiye yazdığınız şekilde gözükecektir.

SMS gönderiminde sonraki tarihte gönderim yapılacak sekilde bir özellik daha eklenmiştir. Yani SMS ler ilerki bir zamanda otomatik gönderilebilecektir.

Yeni özelliklerden bir diğeri ise kontör yükle işlemini artık online olarak kredi kartınızla yapmanız mümkün. Bu işlemi yönetim panelinden SMS satın al kısmından çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Eskiden olan bir özellik olan doğum günü gelen üyelere doğum gününü kutlayan otomatik sms gönderimi de artık devrede. Bu işlemi ve mesajı yönetim paneli genel ayarlardan ayarlayabilirsiniz.

Tüm bu işlemleri anlatan çok güzel bir video hazırladık lütfen izleyiniz.
RESİMLERRESİMLER
VİDEOLARVİDEOLAR
YORUM GÖNDERYORUM GÖNDER
  Adınız Soyadınız :
  Mesajınız :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız. Maksimum 500 karakter

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi :0,0234

© 2012 hazirportal.com
Hazır Portal Web Projesi http://www.hazirportal.com

Tam Ekran