Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

Türkiye´nin En GelişmişTürkiye´nin En Gelişmiş
Web SitesiWeb Sitesi
SistemiSistemi
www www 
hazirportalhazirportal
 com com
Takip Edin Takip Edin

Hoşgeldiniz... Hoşgeldiniz...

Kaydol
E-Bülten E-Bülten

UlaşımUlaşım Krokisi Krokisi
İletişimİletişim Formu Formuinfo@hazirportal.com

YENİ ÜYELİKTE ŞİFRELER SAYDAM OLACAK.

Yeni üyelikte şifreler saydam olacak.


defa gösterilmiştir
Yeni üyelik formunda şifre bölümündeki gizlilik kaldırılmıştır. Bunun sebebi insanlar siteye üye olurken ne girdiğinin farkında olmuyorlar. Sonra ise şifrelerini yanlış oluşturmanın neticesinde bir sürü sorun ile karşılaşıyorlar. Bu yüzden ilk üyelik esnasında şifre oluştururken şifre kutusunda olan gizlilik kaldırılmıştır. Artık üyeler sitenize üye olurken ne girdiklerini bilecekler. Zaten ilk üyelik bir kez yapıldığı için şifrenin başkaları tarafından görülmesi çok az ihtimal. Yeni üye olan kişiler ancak üye olmadan omuzlarının arkasından bakan biri olmadığından emin olmalılar.

Şu ihtimal de var. Eğer üye oldukları pc ekran görüntü kaydı yapan bir program ile ele geçirilmişse zaten her şey kaybedilmiştir. Facebook şifresi de dahil her şeyi kaydetmişlerdir. Her ne kadar gizli olsa da klavye vuruşlarını çok rahat yakalanabilir. 

İkinci bir çözüm ise ilk üyelik esnasında ikinci bir şifre doğrulama kutusu ekleyebilirdik. Bu ise eğer kullanıcı şifreyi her kutuya yanlış girerse işler uzar üye olmaktan vaz geçebilirdi.

En iyisi üye şifre kutusunu tıkladığında şifre gözükecek. Kutudan çıktığında ise gizlenecek. Bu özelliği üye hesabımda şifre değiştirmeye de ekledik. Üye girişinde ise gizlilik devam edecek.


YORUM GÖNDERYORUM GÖNDER
  Adınız Soyadınız :
  Mesajınız :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız. Maksimum 500 karakter

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi :0,0117

© 2012 hazirportal.com
Hazır Portal Web Projesi http://www.hazirportal.com

Tam Ekran