Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

Türkiye´nin En GelişmişTürkiye´nin En Gelişmiş
Web SitesiWeb Sitesi
SistemiSistemi
www www 
hazirportalhazirportal
 com com
Takip Edin Takip Edin

Hoşgeldiniz... Hoşgeldiniz...

Kaydol
E-Bülten E-Bülten

UlaşımUlaşım Krokisi Krokisi
İletişimİletişim Formu Formuinfo@hazirportal.com

POPUPTA AÇILAN DUYURULARA İKİ YENİ ÖZELLİK

Popupta açılan duyurulara iki yeni özellik


defa gösterilmiştir
Sevdiğimiz bir müşterimizin isteği doğrultusunda popupta açılan duyurulara iki yeni özellik daha ekledik.

Bunlardan ilki artık duyuru penceresi genişliği ve yüksekliği için maks(maksimum) değeri ataması oldu. Bu şu demek. Eğer siz popupta açılan duyuru için yükseklik olarak maks atarsanız duyuru popupta açıldığında ekranın yüksekliği ne olursa olsun tamamını kapsayacaktır. Mesela bizim monitörün yüksekliği 1080 px iken bizde duyuru yüksekliği 1020px civarında olurken başka bir kullanıcıda ise ekran çözünürlük yüksekliği 768px ise bu kullanıcıda duyuru yüksekliği 708px civarında olacaktır. Benzer özellik genişlik içinde geçerlidir. Genişliği ve yüksekliği maks atamak için hemen altında bulunan kaydırma çubuklarını en sağa kaydırınca otomatik maks yazacaktır.

Diğer bir özellik ise kaydırma çubuğu seçeneğidir. Eğer duyurumuza eklediğimiz içerik bizim belirlediğimiz yükseklikten fazla ise otomatik olarak kaydırma çubuğunun çıkmasını sağlayabilirsiniz. Bu işlem için duyuru düzenleme sayfasından kaydırma çubuğu gösteri işaretlemeniz yeterlidir. Eğer taşma olmazsa kaydırma çubuğu gözükmeyecektir. Eğer bu kutu işaretlenmezse taşma olsun olmasın hiç bir şekilde kaydırma çubuğu çıkmayacaktır.YORUM GÖNDERYORUM GÖNDER
  Adınız Soyadınız :
  Mesajınız :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız. Maksimum 500 karakter

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi :0,0117

© 2012 hazirportal.com
Hazır Portal Web Projesi http://www.hazirportal.com

Tam Ekran